Format UA
Таврія. Фото: YouTube, скрін

225 “коней” під капотом, та 5 секунд до сотні: українець створив унікальну “Таврію” швидшу за спорткари

Українцям показали незвичайний ЗАЗ

Часто водії звертають увагу не тільки на сучасні моделі транспорту, але й на ті автомобілі, які сьогодні точно можна назвати «капсулами часу». В мережі нерідко з’являються дивовижні кадри з модернізованими старими авто. На цей раз увагу автомобілістів на себе звернула «Таврія»: цей екземпляр має двигун з потужністю в 225 кінських сил – на такий транспорт неможливо не звернути уваги. Таку машину показали в програмі «Джедаї».

Таврія. Фото: YouTube, скрін
Таврія. Фото: YouTube, скрін
Зробив зі старенької ЗАЗ потужний автомобіль майстер Володимир. На таку роботу він витратив кілька років на приблизно 200 тисяч гривень. Проте продавати модернізовану «Таврію» чоловік не хоче. За його словами, він працював над нею не для того, щоб продати, а просто для душі. Тож тепер перехожі з подивом дивляться на таку ЗАЗ, коли вона мчить по вулицях – розігнатися до швидкості в сотні кілометрів на годину цей транспорт може за кілька секунд. 

Таврія. Фото: YouTube, скрін
Таврія. Фото: YouTube, скрін

Впізнати в цій машині «Таврію» можна тільки тоді, коли глянути на неї позаду. В іншому – це зовсім несхожий транспорт. Від старої моделі ЗАЗ тут залишилися лише деякі елементи даху та кузова. Володимир встановив в авто сучасний двигун з шести циліндрами, об’ємом в 2,5 літрів. Потужність двигуна – 225 кінських сил. Крім того, тут є нова система гальмування, а також стильні диски.

Цікаво, що система для гальмування та диски, а також багато інших деталей в цей ЗАЗ  перейшли з Ford Kuga, популярної моделі спортивного купе. Аеродинамічні елементи Володимир вигадував та робив самостійно. В принципі всю роботу майстер виконав своїми руками, чим тепер дійсно може пишатися. Також в мережі з’явилося і відео, де можна побачити таку унікальну автівку на власні очі:

Що зараз читають