Format UA

Аваков звернувся до військових та добровольців щодо вторгнення Росії

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков не приховує, що шанси щодо вторгнення Росії дуже високі.

Як повідомляє РБК-Україна, міністр зробив гучну заяву з цього приводу та звернувся до ветеранів та добровольців. За словами очільника МВС, російська сторона не перестає накопичувати свої формування вздовж українських кордонів, ситуація залишається вкрай напруженою.

За його словами у разі загострення усі військові, резервісти, представники силових структур та добровольці повинні стати на захист нашої країни.

“Консолідовані сили державників і цивільних патріотів-ветеранів – регулярні сили ЗСУ, МВС та резервісти повинні, об’єднавшись, стати на захист своєї країни. Так було в 2014, так буде і зараз, якщо доведеться”, – підкреслив Аваков.

Нагадаємо, столична влада вже попередила громадян та опублікувала офіційну карту бомбосховищ. Згідно офіційного повідомлення КМДА, в Києві існує фонд захисних споруд, де люди зможуть укритися під час бойових дій чи катастроф.

Крім того, Володимир Зеленський вирішив негайно обговорити цю тему з Путіним та наважився на особистий дзвінок російському лідеру. Але, як кажуть, щось пішло не так.

Раніше Руслан Хомчак, який є Головнокомандувачем Збройних сил України підтвердив інформацію щодо нарощування російських військ вздовж кордонів нашої держави. 

Що зараз читають