Format UA

Ми готові: Головнокомандувач ЗСУ заявив, що РФ нарощує війська на кордоні з Україною

Руслан Хомчак, який є Головнокомандувачем Збройних сил України підтвердив інформацію щодо нарощування російських військ вздовж кордонів нашої держави. Але він постарався заспокоїти українців.

Як повідомляє Цензор, Хомчак каже, що ситуацію не можна назвати безвихідною. Крім того, усі процеси контролюються.

За словами Головкому ЗСУ, Росія на даний час під виглядом навчань стягує військові формування до наших кордонів. При чому, ці формування підтягуються із різних куточків Росії.

Але, як каже військовий, не треба нагнітати паніку та казати, начебто кільце звужується – це зовсім не так. Насправді, як зазначив Хомчак, Україна готова миттєво реагувати на будь-яке загострення. Наші Збройні сили можуть адекватно реагувати на усі виклики.

«За межами України ми бачимо нарощування військ РФ, які вони переміщують з різних куточків Росії під виглядом навчань. Але сьогодні ця кількість військ не дає підстав говорити, що стискається кільце і ситуація безвихідна. Ситуація контрольована, ЗСУ готові до реагування як на загострення на Донбасі, так і вздовж кордону. На всі провокації, на всі дії противника у нас заплановані заходи миттєвого реагування», – сказав головком ЗСУ.

Нагадаємо, в Україну з терміновим візитом направляється голова Міністерства закордонних справ Польщі. Стосується загострення на Донбасі. 

Нагадаємо, Зеленський заявив, що у ці складні часи він, як Верховний Головнокомандувач, повинен бути поряд з нашими захисниками.

Раніше ми повідомляли, що у Кремлі розповіли, скільки армія РФ буде стояти біля кордонів України.

Що зараз читають