Format UA

Коли наступив локдаун: як оформити перепустку для проїзду у громадському транспорті

Все більше територій нашої країни починають позначатись, як «червона зона». Останній приклад – це столиця України – місто Київ.

Як повідомлялось, вже з 5 квітня усі навчальні заклади переходять у карантинний режим та зачиняються. Транспорт буде функціонувати у режимі спецперепусток.

Але ж як отримати цю перепустку, якщо вам потрібно кудись їхати? Перший заступник КМДА Микола Поворозник розповів, як це можна зробити та у кого є шанси отримати такий документ.

Усі нюанси він розкрив у коментарі Громадському радіо.

Отже, що треба знати:

По-перше, щоб отримати таку перепустку, вам доведеться написати лист у Департамент транспорту Київської міської державної адміністрації. Важливо пам’ятати, що у цьому листі ви вказуєте персональні дані, зокрема, контактний телефон. Крім того, вам доведеться викласти дуже поважну причину, по якій вам так потрібен громадський транспорт під час суворого локдауну.

Саме по цьому номеру з вами зв’яжуться та уточнять усі необхідні деталі щодо отримання перепустки для користування транспортом.

“Після того протягом певного часу заявнику передзвонять і скажуть куди прийти за перепусткою”, – пояснив Микола Поворозник.

Нагадаємо, раніше ми писали про нові тарифи, відміну прописки, перерахунок пенсій. Що ще зміниться для українців.

Крім того, ми повідомляли, що ПриватБанк попередив: будуть проблеми з оплатою у магазинах.

Також українців попередили: маршрутки повністю відмінять чи в суттєво піднімуть плату за проїзд.

 

Що зараз читають