Format UA

Не дайте себе обдурити: парковки на час локдауну будуть безкоштовними. Киян попередили

Як ми усі знаємо, локдаун – це заходи, які щось обмежують. Ось під час таких заходів дуже часто з’являються персонажі, які хочуть на чомусь заробити та ошукати звичайних громадян. Щоб такого не трапилось, ми вирішили розповісти читачам, на чому вас можуть, як то кажуть, «кинути».

Отже, як повідомляє УНІАН, під час локдауну у Києві усі парковки зроблять безкоштовними. Це треба знати, щоб на вас не «нагріли» гроші дуже підприємливі.

Зокрема, як офіційно заявив мер Києва Віталій Кличко на брифінгу, плата за паркування автотранспорту у столиці буде скасована з 5 квітня.

Така пільга стосується усіх. Відновлять плату за паркування машин лише після закінчення локдауну, зазначив очільник столиці.

“З 5 квітня до завершення дії жорстких обмежень власники авто на території Києва звільняються від оплати за паркування на майданчиках комунального підприємства “Київтрасервіс”, – сказав він.

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров’я вже оновило перелік так званих «червоних» та «помаранчевих» зон. Пропонуємо вам перевірити, у якій зоні знаходитесь ви.

Також ми писали: Коли наступив локдаун: як оформити перепустку для проїзду у громадському транспорті.

Крім того, ми писали про нові тарифи, відміну прописки, перерахунок пенсій. Що ще зміниться для українців.

Що зараз читають