Format UA

Офіційна заява головнокомандувача ЗСУ: Росія підтягує війська до українських кордонів

Схоже, на кордоні між Україною та Росією може початись чергове загострення. Принаймні, такий висновок можна зробити із гучної заяви головнокомандувача Збройних сил України генерал-полковника Руслана Хомчака на позачерговому засіданні Верховної Ради.

Як повідомляє УНІАН, Руслан Хомчак заявив, що за свіжими даними, станом на 30 березня цього року біля українського кордону Росія утримує 28 батальйонних тактичних груп. Це стосується як кордонів у частині тимчасово окупованих Донецької та Луганської областей, так і Криму.

Він також зазначив, що активність Росії спостерігається під видом бойових навчань.

За словами Хомчака, таким чином, військове командування РФ здійснює поступове нарощення своїх груп вздовж державного кордону України.

“Станом на 30 березня цього року вздовж державного кордону України та на тимчасово окупованих територіях (ОРДЛО – УНІАН) і АР Крим утримується 28 батальйонних тактичних груп противника, а саме – в Брянській, Воронезькій, Ростовській областях РФ та на території тимчасово окупованого Криму”, – заявив він.

Хомчак також додав, що найближчим часом очікується додаткове підкріплення до 25 додаткових батальйонних тактичних груп. Головнокомандувач ЗСУ зробив акцент на тому, що такі дії поблизу нашого кордону створює загрози воєнній безпеці України.

Нагадаємо, ПриватБанк попередив: будуть проблеми з оплатою у магазинах.

Також ми повідомляли, що доставка пенсій подорожчає: людей вже попередили.

Також українців попередили: маршрутки повністю відмінять чи в суттєво піднімуть плату за проїзд.

Що зараз читають