Format UA

Ось тобі подяка: львівський мільйонер, який підтримував Росію, став безхатьком у Криму

Досить цікава історія трапилась з одним відомим чоловіком, який проживав у Львові. Він заробляв багато грошей, був навіть мільйонером. Але життя в Україні його чогось не влаштовувало та він вирішив стати спонсором проросійських сил.

Як повідомляє ТСН, ще у 90-ті корінний львів’янин Олександр Свистунов вирішив створити російську партію з гучною назвою «Руський блок». Грошей в нього було забагато, здоров’я та сил – також.

Але після того, як Росія показала своє «братське» ставлення до України, яке перетворилось в повноцінну агресію, Свистунов чогось вирішив швиденько переїхати до окупованого Криму.

Слід зазначити, що до цього, у 2014-му році, він навіть встиг змотатись до Москви, де підтримав дії Росії щодо України.

Офіційна влада нашої країни миттєво відреагувала на таку поведінку любителя «руського миру» – щодо мільйонера були запроваджені санкції. Йому навіть заборонили в’їзд в Україну.

А ось теперь Свистунов проживає на території Криму. За словами редактора російського пропагандистського ресурсу NewsFront Костянтина Книріка, у львів’янина виникли дуже серйозні проблеми: грошей немає, хати немає. Здоров’я вже закінчується. Ось вам й вдячність «руського миру».

Що зараз читають