Format UA

Політика конфіденційності

Інформація про обробку персональних даних

Адміністратором Персональних даних, зібраних як частина порталу formatua.com, офіс якого розміщений за адресою місто Київ, вул. Шовковична, 12, квартира 35.

Де знайти інформацію про обробку даних

formatua.com публікує інформацію про обробку персональних даних у кожній формі, за допомогою якої збираються персональні дані, як частина панелі облікового запису користувача, є вкладкою конфіденційності, за допомогою якої можна ознайомитись з інформацією про обробку персональних даних.

В рамках опублікованої інформації ми повідомимо вам:

Які цілі обробки даних? На підставі чого ми обробляємо ваші персональні дані? Як довго ми зберігаємо ваші дані? З ким ми передали ваші дані? Ми передаємо персональні дані за межі Європейського економічного простору? Які ваші права та як ти можеш ними займатися.

Ви хочете реалізувати права, пов’язані із захистом персональних даних?

Ви можете зробити це будь-яким способом, але ми пропонуємо використовувати підготовлені інструменти, тобто:

а. цієї сторінки у ситуації, коли у вас немає активного облікового запису в послугах порталу formatua.com

б. панель облікового запису користувача як частина послуги, яка стосується ваших інтересів або

в. листом на адресу посадової особи з питань захисту даних

Як ми реалізуємо ваші права?

Регламенти зобов’язують нас реалізувати свої права протягом 30 днів, а в особливо складних випадках це три місяці.

Права доступу – ви отримаєте посилання на місце, звідки ви зможете завантажити файл з копією персональних даних, які ми обробляємо. Ви зможете самостійно їх змінити, або ж заборонити взагалі їх обробляти.

Як отримати надану інформацію

В рамках реалізації права доступу ви отримаєте копію даних з описом, що містить інформацію про обробку персональних даних. Як частина файлу, ми повідомимо вас про категорії даних, мету обробки, термін зберігання, одержувачів даних. Кожен розділ міститиме чіткий і простий опис інформації.

В рамках права на перенесення даних ви отримаєте структурований файл, що містить персональні дані, введені вами для послуги, якою ви користуєтесь. Ви можете завантажити файл самостійно або надати інформацію новому Адміністратору персональних даних. Ви можете використовувати безкоштовне програмне забезпечення для відкриття файлу.

Ваші права

У будь-який час ви маєте право вимагати від адміністратора надати інформацію про те, чи обробляються ваші Дані, і якщо так, то отримати доступ або отримати копію цих даних. Ми зобов’язані надати відповідну інформацію без надмірних зборів та без зайвої затримки. Дата закінчення 1 місяць, не більше 3 місяців у складних випадках.

Право на виправлення

Ви маєте право вимагати від адміністратора виправлення ваших даних у будь-який час, якщо виявите неточності в зібраних персональних даних.

Право на обмеження обробки

У будь-який час, у ситуації, описаній у положеннях про захист персональних даних, ви можете вимагати обмеження обробки даних. Якщо ваш запит виправданий, ми будемо зберігати дані, а для будь-яких інших операцій, окрім зберігання, буде потрібно окрема згода, якщо обробка не потрібна через захист вимог чи прав іншої особи або з важливих причин, що становлять суспільний інтерес.

Право на заперечення

У разі виникнення важливих законних підстав ви можете виступити проти обробки, покладаючись на перевагу ваших прав і свобод над ціллю обробки даних.

Право на видалення даних

У будь-який час, у ситуації, описаній у положеннях про захист персональних даних, ви можете вимагати негайного видалення даних, що стосуються них, і ми зобов’язані видалити дані без зайвої затримки.

Право на перенесення даних

У будь-який час ви маєте право вимагати від адміністратора отримання ваших персональних даних, що обробляються в автоматизованому режимі на основі вашої згоди або у зв’язку з виконанням договору в структурованому, загальновживаному та машиночитаному форматі.

Право відкликати згоду

Ви маєте право в будь-який час зв’язатися з адміністратором та відкликати свою згоду на обробку персональних даних.

info@formatua.com

Що зараз читають