Format UA

Пощастить не кожному: кому з пенсіонерів перерахують виплати

Багато українців, які вже вийшли на пенсію, чекають квітневого перерахунку виплат. Але, як виявляється, цей довгоочікуваний сюрприз від держави стосується не усіх.

Як повідомляє РБК-Україна, 1 квітня цього року Пенсійний фонд почне перерахунок пенсій саме працюючим пенсіонерам. Це – приблизно 2 млн українців.

У Пенсійному фонді вже зазначили, що згідно законодавства перерахунок виплат для працюючих пенсіонерів буде проводитись, якщо пенсія була призначена або перерахована два роки тому.

Крім цього, цей термін залежить від того, були перерви у роботі чи їх не було. Важливо пам’ятати, що перерахунок пенсії проводиться беручи до уваги ту зарплату, з якої розрахована ваша пенсія.

Отже, що ми маємо: перерахунок пенсій буде проведено не для усіх українців. Статистика каже, що на даний момент в Україні нараховується 2,7 млн працюючих пенсіонерів.

Протягом двох останніх років 700 тис з цієї кількості вийшли на пенсію. Таким чином, перерахунок буде проведено для двох мільйонів пенсіонерів.

Що стосується приблизних сум, які можна отримати. Відповідно до офіційних розрахунків, приблизний розмір надбавки може становити 2% від розміру вашої пенсії.

Наприклад, якщо ви отримували 6 тисяч гривень, то надбавка становитиме 120 гривень.  Але слід пам’ятати, що у разі скорочення зарплати працюючого пенсіонера, він має право на врахування середнього заробітку за попередній період.

Нагадаємо, ПриватБанк попередив: будуть проблеми з оплатою у магазинах.

Раніше ми писали про нові тарифи, відміну прописки, перерахунок пенсій. Що ще зміниться для українців.

Ще вас зацікавить: Офіційна заява головнокомандувача ЗСУ: Росія підтягує війська до українських кордонів.

Що зараз читають