Format UA

Про вторгнення РФ вже заявило ЦРУ: накопичення військ є небезпечним

Війська Росії не зупиняються: згідно з останніми даними, армія РФ продовжує концентруватись вдовж українських кордонів.

Занепокоєння вже висловили у розвідці США. Як повідомляє УНІАН, Директор ЦРУ Вільям Бернз не виключає, що Кремль з досить високою імовірністю може піти на вторгнення до України.

Зокрема, під час слухань «Світові загрози», які проходили у комітеті з розвідки Сенату США, він заявив про серйозне занепокоєння, яке викликає стягування Росією своїх військ та формувань уздовж Донбасу.

«Думаю, очевидно, російське стягування сил у Криму та уздовж кордону Донбасу становлять серйозне занепокоєння. Накопичування сил досягло моменту, коли воно, серед іншого, може стати основою для окремих військових вторгнень», – заявив Бернз.

Він також допустив другий варіант: такі дії Кремля можуть бути спрямовані на залякування української влади та направлення «відповідного сигналу» Сполученим Штатам.

Нагадаємо, у кінці березня Головнокомандувач Збройних сил України Руслан Хомчак заявив, що Росія сконцентрувала вздовж українських кордонів 28 батальйонних тактичних груп та має намір додати ще 25 подібних формувань.

Що було раніше

Нагадаємо, Зеленський заявив, що у ці складні часи він, як Верховний Головнокомандувач, повинен бути поряд з нашими захисниками.

Раніше ми повідомляли, що у Кремлі розповіли, скільки армія РФ буде стояти біля кордонів України.

Крім того, Зеленський зробив заяву щодо стягнення російських військ до українських кордонів. Офіційно.

Що зараз читають