Format UA

Призов резервістів без мобілізації: Зеленський підписав важливий закон

Відтепер українських резервістів можна призивати без мобілізації у разі, коли у країні впроваджено особливий період. Як повідомляє «Українська правда», таке положення містить закон, який підписав президент Володимир Зеленський.

Зазначається, що нове положення допоможе доукомплектувати Збройні сили України у разі, коли агресія щодо нашої країни буде стрімко наростати.

Крім того, це дасть можливість українській армії швидко збільшувати бойовий потенціал та швидко реагувати на можливі загрози національній безпеці.

Як вбачається з документу, на військову службу без мобілізації будуть призивати осіб, які уклали контракти на проходження служби у резерві або знаходяться у оперативному/військовому резерві.

Зрозуміло, що за ухилення від призову в особливий період буде запроваджена кримінальна відповідальність.

Нагадаємо, раніше Аваков звернувся до військових та добровольців щодо вторгнення Росії.

Тим часом, столична влада вже попередила громадян та опублікувала офіційну карту бомбосховищ. Згідно офіційного повідомлення КМДА, в Києві існує фонд захисних споруд, де люди зможуть укритися під час бойових дій чи катастроф.

Крім того, Володимир Зеленський вирішив негайно обговорити цю тему з Путіним та наважився на особистий дзвінок російському лідеру. Але, як кажуть, щось пішло не так.

Що зараз читають