Format UA

Сором на всю Україну: в мережі показали, як виглядає центральний вокзал у Києві

Зима вже остаточно добігла свого кінця, і більш ми не побачимо ані снігу, ані морозу, ані дітей на санчатах, ані новорічної атрибутики. Відбули вже всі новорічно-різдвяні свята, Масляну, Міжнародний день жінок, а віряни вже встигли почати великодній піст.

Не бачити нам вже такої кількості млинців, м’ясних страв та великих гулянь, бо великодній піст – найсуворіший в році.
А дехто з українців не побачать своїх пальців на ногах, бо за період зимових свят та локдауну набрав зайвої ваги так, що живіт став наче мішок з подарунками від Діда Мороза.

І хоча вже квітень увійшов в свої законні права, багато українців відкладають на задній план фізичну активність і заняття спортом, аби скинути зайве. Нібито погода ще досить далека від істинної весни, і начебто попереду ще дуже багато часу.

Проте дні летять, немов шалені, живіт «зростає» ще більше, а бруньки на деревах розпускаються, зелена травичка пробивається скрізь теплу та вогку землю, і літо мчиться до нас з небаченою швидкістю.

І ось, центральний вокзал Києва, як одна з найвеличніших споруд столиці, став прямо натякати киянам та гостям міста, що потрібно починати худнути вже зараз. Букви, які формують слово «ВОКЗАЛ» завісили банером так, щоб вийшло «В СПОРТЗАЛ».

Організатори акції залишилися невідомими, проте їх запам’ятають надовго. Особливо їх згадуватимуть ті, хто чекав на знак з небес, аби почати діяти вже зараз. Невідомо, як довго банер радував та смішив людей, проте така оригінальна акція одне з перших подібного роду акцій, які було влаштовано на стратегічному об’єктів столиці.

Нагадаємо, раніше ми писали про перелік «червоних» та «помаранчевих» областей. Список.

Також ми писали: Коли наступив локдаун: як оформити перепустку для проїзду у громадському транспорті.

Крім того, ми писали про нові тарифи, відміну прописки, перерахунок пенсій. Що ще зміниться для українців.

Що зараз читають