Format UA

Це надовго: у Кремлі розповіли, скільки армія РФ буде стояти біля кордонів України

Новина про концентрацію російських війсь вздовж кордонів України не дає спокою вже другий тиждень. Кремль до цих пір мовчав. Але сьогодні стало відомо, що робиться у голові Путіна.

Прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков заявив, що російські війська будуть концентруватись вдовж українських кордонів на той термін, який визначить керівництво Росії.

Як повідомляє ТСН, під керівництвом країни мається на увазі «верховний головнокомандувач та військове керівництво Росії». А це, як прописано у Конституції – президент РФ, тобто – сам Путін.

Крім того, Пєсков дав зрозуміти, що найближчим часом російські підрозділи не будуть відходити від українських кордонів.

«Я не можу вам точно сказати, я не володію цією інформацією щодо планів щодо дислокації і передислокації наших військ», – каже очільник прес-служби Кремля.

Він також зазначив, начебто, Росія нікому не загрожує та є мирною державою. А перебування свого російського війська біля наших кордонів Пєсков аргументував «звичайною необхідністю».

«Росія нікому не загрожувала і не загрожує, ні для кого не становить загрози. Російські Збройні Сили перебувають там, на території Російської Федерації, де це визнано необхідним і доцільним», – наголосив Пєсков.

Нагадаємо, Зеленський зробив заяву щодо стягнення російських військ до українських кордонів. Офіційно.

Що було раніше

Офіційна заява головнокомандувача ЗСУ: Росія підтягує війська до українських кордонів.

Що зараз читають