Format UA

У Чорне море вводять бойові кораблі США. Вже попередили

Ситуація навколо Донбасу залишається напруженою. США вже нагадували Росії, що треба якось себе стримувати. Але, як бачимо, Кремль ігнорує усі заклики.

На цьому фоні дуже важливою стає інформація про те, що США вводять у Чорне море свої військові кораблі.

Як повідомляє «Українська правда», США вже офіційно повідомили Туреччину, що два військових кораблі будуть вимушені пройти через протоки та перебувати у Чорному морі до 4 травня.

Видання цитує МЗС Туреччини:

«15 днів назад по дипломатичних каналах нам було надіслано повідомлення про те, що два військові кораблі США пройдуть в Чорне море відповідно до Конвенції Монтре. Кораблі залишаться в Чорному морі до 4 травня».

Як відомо, відповідно до вказаної Конвенції, Туреччина має право контролювати протоки Босфор і Дарданелли. Важливим нюансом є те, що Туреччина обмежує доступ військово-морських кораблів у цих локаціях.

Шо було раніше

Руслан Хомчак, який є Головнокомандувачем Збройних сил України підтвердив інформацію щодо нарощування російських військ вздовж кордонів нашої держави.

в Україну з терміновим візитом направляється голова Міністерства закордонних справ Польщі. Стосується загострення на Донбасі. 

Нагадаємо, Зеленський заявив, що у ці складні часи він, як Верховний Головнокомандувач, повинен бути поряд з нашими захисниками.

Раніше ми повідомляли, що у Кремлі розповіли, скільки армія РФ буде стояти біля кордонів України.

 

Що зараз читають