Format UA

Виплати нарахують автоматично: в Кабміні розповіли, коли українці зможуть отримати обіцяні 8 тисяч гривень

Епідемія коронавірусу привнесла в наше життя свої корективи. Чиновники та й звичайні люди чітко побачили слабкі місця держави, як соціальні, так і економічні. І ці проблеми не надто швидко можна вирішити через низку перепон, проте чиновники та держслужбовці намагаються якомога якісніше полегшити життя пересічним громадянам, зокрема ФОПам.

Всі підприємці, які отримали матеріальну шкоду від карантину, можуть зареєструватися на отримання фінансової допомоги в розмірі 8 тисяч гривень вже на наступному тижні. Про це під час засідання Кабінету міністрів України в середу, 7 квітня, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, інформує інтренет-видання «Кореспондент».

Чиновник повідомив, що зареєструватися можна за допомогою додатку «Дія» або на сайті diia.gov.ua.

Прем’єр-міністр зазначив, що виплати будуть нараховуватися автоматично одразу після оформлення відповідної заявки у «Дії». Денис Шмигаль уточнив строки отримання допомоги і відзначив, що зареєструватися в своєрідну «чергу» можна вже з наступного тижня.

Загалом, 8 тисяч гривень не зможуть вирішити проблеми більшості тих, хто має право претендувати на отримання фінансової допомоги, а особливо – не компенсує збитки підприємців, які через карантин потрапили у скрутне становище або й взагалі у борги.

Але це хоч якась підтримка від держави, яка переживає не найкращий етап своєї історії, яка є економічно нестабільною і знаходиться у фактичній війні з країною-агресором.

Нагадаємо, Зеленський зробив заяву щодо стягнення російських військ до українських кордонів. Офіційно.

Також ми писали: Коли наступив локдаун: як оформити перепустку для проїзду у громадському транспорті.

Крім того, ми писали про нові тарифи, відміну прописки, перерахунок пенсій. Що ще зміниться для українців.

Що зараз читають